For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Predam houseboat
  • Predam houseboat
  • Predam houseboat
  • Predam houseboat
  • Predam houseboat
Popis
Cena : €43,000.00 (Fixná cena)
Dátum : 22. septembra 2023
Poloha : Rusovce

: Pekný večer,

predávame Houseboat s celkovou výmerou 24,6m². Z toho interiér má 18,6m² a terasa 6m². Slúžil nám ako víkendová rekreácia. Houseboat sa nachádza v Rusovciach.

Dispozícia pozostáva z dvoch izieb a vstupnej terasy so sedením. V oboch izbách je okno. Spálňa je vybavená rozkladacím gaučom a komodou. V druhej izbe, ktorá je zároveň spoločnou miestnosťou je tiež rozkladací gauč, stolík so stoličkami, komoda, televízor a minichladnička. Podlaha v oboch izbách je plávajúca podlaha ( parkety) a na terase z drevených dosiek. Houseboat je vykurovaný podlahovým kúrením, zároveň vybavený aj klimatizáciou. 

V cene Houseboatu je aj parkovacie miesto spolu s dvoma parkovacími miestami pre loďky, zaplatené do 31.12.2023!

V rámci nájmu je aj technická miestnosť ( možnosť odloženia si napríklad paddleboardu), toaleta so sprchou, priestory na móle a WIFI. Voda v miestnosti je pitná. Houseboat je pripojený na elektrickú prípojku v marine. Z Houseboatu sa viete vydať po zátoke až na priamy tok Dunaja a tak si užiť skvelú plavbu s krásnymi výhľadmi, ako napríklad na Bratislavský hrad, Ufo, Devín až prísť do Holandska a smerom dole sa viete plaviť do Čunova, navštíviť X-bionic Sphere a ďalej až do Rumunska. V okolí viete využiť kajakovanie, paddleboardovanie, samozrejme aj kúpanie, na svoje si prídu predovšetkým rybári. ☺️ Hneď na móle vedľa úžasná reštaurácia, ktorú sme využívali na obedy, po večeroch sme radi grilovali na móle. 

Cena za houseboat je 43 000 €, vrátane právneho servisu a provízie. ⚓️ V prípade, že uvažujete nad kúpou loďky, či člnu, v ponuke sú dve na predaj. Pre bližšie informácie a možnosť obhliadky kontaktovať Bc. Zuzanu Achbergerovú / 0903 377 555 ( zuzana.achbergerova@cpm.sk)

Keď voláte predajcovi spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.lode24.eu. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch