For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Motorový čln Galia 520 Sundeck
  • Motorový čln Galia 520 Sundeck
  • Motorový čln Galia 520 Sundeck
  • Motorový čln Galia 520 Sundeck
  • Motorový čln Galia 520 Sundeck
Popis
Cena : €21,500.00
Typ : Predaj
Dátum : 4. júna 2024
Stav : Použité
Záruka : Nie
Poloha : Vranov nad Topľou

Na predaj kajutový motorový čln Galia 520 Sundeck s rokom výroby 2011 a motorom Honda BF 90 s rokom výroby 2010.

Lod Značky Galia 520 Sundeck pre 7 osôb. Táto športová loď má kajutu vpredu namiesto predného sedenia, kde je slnečná paluba na opaľovanie. Je ľahko prístupná cez schodisko vedľa ovládacej konzoly. Štandardná výbava: – Ochranný štít z plexiskla – Posuvné dvere z plexiskla – Zadná čalúnená lavica s operadlom – Matrac v kajute – Matrac na špičke – Sedadlo kormidelníka a spolujazdca – Kotvová skriňa – Riadenie s bowdenom a volantom – Palivový systém so zabudovanou nádržou (100 l) – Elektrické drenážne čerpadlo – Vrcholové svetlo na stĺpiku z nerez ocele – Navigačné svetlá (červené / zelené).

Technické parametre:

Dĺžka trupu: 5,2 m

Šírka trup: 2,1 m

Max. ponor: 0,4 m

Váha bez motora: 900 kg

Palivová nádrž: 100 l

Loď prešla kompletnou generálkou motora v Yachter Bratislava (možnost overiť) aktuálne vymenené oleje a filter v motore plus olej v nohe a nová automatická bilge pumpa na odčerpávanie vody. Celá škrupina lode preleštená v autodetailingovom štúdiu plus ochranná priesvitná fólia na riadiacej konzole (03/2024). Úplne nový (04/2024) antifouling s 2 ročnou zárukou robený v Hennamotor v Štúrove. Taktiež úplne nová (05/2024) na mieru vyrobená krycia plachta. K lodi prislúcha aj jednonápravový brzdený príves značky KARAVAN TRAILERS s rokom výroby 2014 s čerstou STK. Čln s motorom je registrivaný na plavebnej správe.

K člnu pridám kompletnú výbavu: elektrická chladnička, vysielačka s anténou, bimini, kotva, viazacie laná, pádlo, záchranné vesty.

Čln je v maximálne zachovalom stave, technický a motorový stav je 100%-ný, pripravený na užívanie si sezóny na plno. Čln je možné vidieť a vyskúšať na vodnej nádrži Veľká Domaša.

https://youtube.com/shorts/Z0QR_Jc9vvk?si=CTpwsbY0r9-GSwUu

Keď voláte predajcovi spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.lode24.eu. Ďakujeme!

 Podobné inzeráty
Vrch