For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Elektrický motor Watersnake
  • Elektrický motor Watersnake
  • Elektrický motor Watersnake
  • Elektrický motor Watersnake
  • Elektrický motor Watersnake
Popis
Cena : €299.00 (Fixná cena)
Typ : Predaj
Dátum : 27. júna 2024
Stav : Nové
Záruka : Áno
Poloha : Bratislavská 1019, 911 05 Trenčín

PREDÁM ELEKTRICKÝ PRÍVESNÝ MOTORA WATERSNAKE VENOM SXW 54 LB 36″ 12volt

Motor je úplne nový, nepoužívaný a zabalený v originálnom balení. Cena nového je 331,79, Teraz letná akciová cena za kompletné balenie len 299- s DPH

 

ŤAH: 54 libier

VOLTY: 12v

AMPS: 13-54

ŠACHTA: 36″

RIADENIE: Predĺžte ručný kultivátor

RÝCHLOSTI: 5/3

PROP: 3-čepeľové

HMOTNOSŤ MOTORA: 8,5 kg

 

•5 rýchlostí vpred a 3 vzad

•Teleskopická rukoväť

•Merač napätia

 

Naše elektromotory Watersnake Venom SXW poskytujú rybárom v slanej vode všestranný rad motorov s držiakom na kormidle-riadenie, ktoré sú nabité šikovnými funkciami. Rad Venom SXW obsahuje päť dizajnov motorov. 34lb a 54lb v 26-palcovom dizajne s krátkym hriadeľom sú ideálne pre kanoe, tendre, nafukovacie člny a malé plecháče. 34 lb/30”, 44 lb/36” a 54 lb/42” sú vhodné pre člny od malých plachetníc a plechov až po špeciálne športové rybárske člny v ústiach riek a pobrežných vodách.

34lb motory majú dvojlistovú vrtuľu (s rozstupom 70 mm). Každý z motorov s hmotnosťou 44 lb a 54 lb poháňa trojlistovú vrtuľu (s rozstupom 94 mm). Všetky hriadele vrtule sú z nehrdzavejúcej ocele a podpery majú dizajn bez buriny, takže môžete posunúť hranice počas vášho ďalšieho dobrodružstva. Všetky motory bežia na napájanie 12 V a pracujú s piatimi rýchlosťami vpred a tromi rýchlosťami vzad, ktoré sa ovládajú plynom na ovládacej páke.

Kompaktný a štýlový nový dizajn hlavy motora Venom obsahuje novú hrubšiu ergonomickú rukoväť pre rukoväť kormidla. Nový dizajn hlavy obsahuje aj digitálny displej merača napätia, takže môžete sledovať stav batérie. Úchyty na zliatinovom držiaku priečneho nosníka boli tiež vylepšené, vďaka čomu je ešte jednoduchšie pripevniť a zaistiť motor pred použitím rýchlej polohovacej konzoly s viacerými sklonmi.

Hriadele na všetkých motoroch Venom SXW sú z extra pevného kompozitu skonštruovaného špeciálne pre použitie v morskom prostredí so slanou vodou. Rukoväte kormidla sú teleskopické pre všestrannosť, pohodlie a ovládanie.

 

Viac info: https://www.watersnake.eu.com/collections/watersnake-electric-motors-and-accessories/products/watersnake-venom-sxw-transom-mount-motors?variant=42698747904168

www.seamen.sk

Keď voláte predajcovi spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.lode24.eu. Ďakujeme!

 Video inzerátu
Podobné inzeráty
Vrch