For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Jaké jsou podmínky pro cestu do Chorvatska

Jaké jsou podmínky pro cestu do Chorvatska


Duben je měsíc zaslíbený jachtingu. Jak to vypadá nyní s případnou cestou na jachtu?

Zprávy od prvních nedočkavců budeme mít již za týden. Zatím se tedy podíváme jen na požadavky, které je třeba splnit pro cestu do Chorvatska a zpět.

Pro cestu do Chorvatska je třeba negativní PCR test ne starší 48 hodin od nabrání. Dále je dobré předem vyplnit tento formulář.

Transit přes Rakousko a Slovinsko je možný, neměli bychom se zastavovat.

V Chorvatsku již jsou otevřené venkovní prostory restaurací a kaváren. Už si ani nevzpomínám, kdy něco takového bylo naposledy u nás …

Před návratem domů bychom měli vyplnit tento formulář.  Dále bychom měli mít negativní antigenní test z HR. Test je možné získat například v Zadarské nemocnici, v sobotu probíhá testování v 0730 ráno, ostatní dny v 07:30, 10:30 i 14:00. Cena testu je 200 HRK.

Po návratu do ČR je třeba se nechat otestovat PCR testem do 5 dnů od návratu a dokud nemáme v ruce negativní výsledek, je třeba být v samoizolaci. Pokud však absolvujeme test ihned po návratu, je možné již v pondělí nastoupit do práce.

Ještě připomínám, že transit přes Slovinsko a Rakousko je možný, proto by ani případná nákaza před zpáteční cestou neměla činit potíže.

Takové jsou podmínky v této chvíli.

 

New and used boats for sale in europe – free boat advertising.

Navštivte i naše další stránky:

www.boatsforsale.eu

www.boat24.com.au

www.boat24.co.nz

www.lode24.eu

Vrch