For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Donau Marine

Donau Marine


Ako už aj názov hovorí spoločnosť Donau Marine sa nachádza na brehu rieky Dunaj v malebnom mestečku Komárno. Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá sa uchytila na trhu svojím zodpovedným prístupom. V roku 2012 nás zasiahla tragická udalosť napriek nej naďalej je našou snahou poskytovať prvotriedne služby pre našich zákazníkov. Na našej novej prevádzke nájdete prvotriedny servis a onedlho aj plne zariadenú predajňu s lodným príslušentsvom ako aj čalunícku dielňu.

Donau Marine s.r.o. vznikla v decembri 2005 na podnet majiteľa Juraja Szonyiho ktorý mal vždy blízko k vode a vodnému športu. Hlavným cieľom bolo a je vybudovať stabilnú servisnú základňu na toku rieky Dunaj kde by všetci majitelia lodí našli servis, lodné príslušenstvo a pomoc v prípade núdze pod jednou strechou. v roku 2016 aktivity spoločnosti Donau marine s.r.o prevzala spoločnosť JP TEAM s.r.o a názov Donau marine využíva ako značku.

Od roku 2005 spoločnosť vyrástla a dnes patrí medzi jedných zo spoločností ktorý sa naplno venujú poskytovaniu služieb pre priaznivcov lodí, vodného športu a jácht ako aj predajom lodného príslušenstva, lodí a lodných motorov na základe udelených licencií : č. licencie DI49120 :Mercury ,Mercruiser, Mariner, Valinat a ostatné produkty skupiny Brunswick Marine corp. www.brunswick-marine.com Caterpillar, Glomex, Osculati, Timray Marine diesel, Volswagen marine diesel, Cummins International atď.

Predajňa : 00421 35 7713 832, sales manager : 0905 301 207, servis : 0905504748

OBCHODNÉ PRIESTORY SPOLOČNOSTI DONAU MARINE
Tabaková 3, 945 01 Komárno, SK

Vrch