Donau Marine

JP TEAM s.r.o

www.donaumarine.com

+421 905 301 207

Tabaková 3,  945 01 Komárno, SK

Ako už aj názov hovorí spoločnosť Donau Marine  sa nachádza na brehu rieky Dunaj v malebnom mestečku Komárno. Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá sa uchytila na trhu svojím zodpovedným prístupom. V roku 2012 nás zasiahla tragická udalosť napriek nej naďalej je našou snahou poskytovať prvotriedne služby pre našich zákazníkov. Na našej novej prevádzke nájdete prvotriedny servis a onedlho aj plne zariadenú predajňu s lodným príslušentsvom ako aj čalunícku dielňu.

Donau Marine s.r.o. vznikla v decembri 2005 na podnet majiteľa Juraja Szonyiho ktorý mal vždy blízko k vode a vodnému športu. Hlavným cieľom bolo a je vybudovať stabilnú servisnú základňu na toku rieky Dunaj kde by všetci majitelia lodí našli servis, lodné príslušenstvo a pomoc v prípade núdze pod jednou strechou. v roku 2016 aktivity spoločnosti Donau marine s.r.o prevzala spoločnosť JP TEAM s.r.o a názov Donau marine využíva ako značku.

Od roku 2005 spoločnosť vyrástla a dnes patrí medzi jedných zo spoločností ktorý sa naplno venujú poskytovaniu služieb pre priaznivcov lodí, vodného športu a jácht ako aj predajom lodného príslušenstva, lodí a lodných motorov na základe udelených licencií : č. licencie DI49120 :Mercury ,Mercruiser, Mariner, Valinat a ostatné produkty skupiny Brunswick Marine corp. www.brunswick-marine.com Caterpillar, Glomex, Osculati, Timray Marine diesel, Volswagen marine diesel, Cummins International atď.

Predajňa : 00421 35 7713 832, sales manager : 0905 301 207, servis : 0905504748

OBCHODNÉ PRIESTORY SPOLOČNOSTI DONAU MARINE

Motorové lode
Plachetnice
Nafukovacie člny
Skútre
Malé člny-veslice
Vznášadlá
Motory
Houseboaty
Prívesy
Iné plavidlá
Príslušenstvo
Predajcovia lodí
Servis
Charter
Poistenie
Financovanie
Predaj príslušenstva
Kurzy
Kapitáni
Aktuality


Podmienky inzercie
Kúpno-predajná zmluva
Kontakt


© 2019 Branislav Šťastný - BRAST, Bytča - Všetky práva vyhradené. | Tvorba internetového portálu od BossMedia.sk