For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Arimar 500 s motorem 80HP
  • Arimar 500 s motorem 80HP
  • Arimar 500 s motorem 80HP
  • Arimar 500 s motorem 80HP
Popis
Cena : €12,500.00 (Fixná cena)
Typ : Predaj
Dátum : 31. augusta 2022
Stav : Výborny stav
Záruka : Áno
Poloha : Český Brod

Prodám motorový člun Arimar 500 Pioneer LX s motorem Selva 80 2T. Člun i motor je po kompletní renovaci a servisu. Vše nové a v záruce viz. popis! 

Člun: 8 osob, nosnost 1200 kg, velká přední část na sezení i ležení, vzadu lavice, konzole řízení s úložným prostorem, vestavěná nerezová nádrž na 80 litrů, automatická vodní pumpa na odčerpávání vody ze člunu, nerezová rampa, osvětlení 360* + poziční světla, přídavný držák na pomocný motor, vyrovnávací automatické klapky smart tabs, velký úložný prostor na přídi, velký úložný prostor pod lavicí na zádi, držáky na biminy, nerezové držáky nápojů na konzoly, otáčkoměr, odpojovač baterie. Na člunu jsou kompletně nové nafukovací válce, komplet nové polstrování na celém člunu, nový volant vč. převodu řízení, nová táhla na plyn, nová baterie, nové osvětlení a elektroinstalace, nové palivové vedení.

Motor: 80 HP, elektrický trim, perfektní na rekreační jízdu i na tahání lyžaře, na motoru byl proveden kompletní servis, výměna oleje v noze, nové palivové vedení, seřízení motoru. 

Výbava: plovací vesty pro dospělé i děti 4 ks, 2x kotva s lanem, vázací lana, 3x fendr, háček, nerezové schůdky, pádla, lékárna, hasicí přístroj, zvuková signalizační trubka, biminy střecha, brýle na čistění motoru, nový persenik šitý na míru člunu.

V ceně: vodní lyže, nový nafukovací kruh na tahání, lana s Včkem pro lyžaře.

Vlek: do 750 kg bržděný, naviják, rolny, sundavací čelo, rezerva, zakládací klíny, nové pneu, nyní po nové STK.

Člun je připravený dát ihned na vodu. Bez jakýchkoliv dalších investic. Záruka na všechny nové díly 2 roky. Nyní po nové technické prohlídce na SPS Praha.

Kompletní info po telefonu. Nutno vidět. Vše ukážu, předvedu, nastartuju, atd. Cena je za vše.

Keď voláte predajcovi spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.lode24.eu. Ďakujeme!

 Podobné inzeráty
Vrch